Služby pro firmy/skupinky

Chcete naplánovat něco originálního pro vaší firmu nebo pro svoji soukromou akci? Tým Zase Rýže má nápady! Na základě individuální domluvy vám ukážeme Vietnam i bez žádosti na dovču a bez letenky.

Kurz vaření vietnamské kuchyně

KURZ VAŘENÍ VIETNAMSKÉ KUCHYNĚ

Kurz vaření je místo, kde se naučíte uvařit vietnamské jídlo. Předáváme dále zkušenosti, které jsme se naučili od svých matek, již od roku 2015. V příjemné atmosféře a přátelském kolektivu se budete cítit jako doma.

PROHLÍDKA TRŽNICE VINAMO

Vietnamci žijí v České republice už 40 let, ale vy o nich víte velmi málo a oni o vás. Příběhy o stěhování do ČR našich rodičů jsme slyšeli už od malička a sami chápeme způsob myšlení českých i vietnamských stran. Jejich první seznámení s Čechy, první podnikání a tvorba vietnamské komunity jak v Praze, tak i v Brně - to vše vám rádi prozradíme.

Prohlídka vietnamské tržnice
Asijský catering

CATERING

Zkušený tým ze Zase Rýže catering Vám zajistí nevšední vietnamský gastro zážitek během pořádání rautů, večírků, seminářů, konferencí, společenských akcí či soukromých oslav. Naše služby jsme schopni připravit a dodat na Vámi vybraném místě s vlastním dovozem.

ZÁŽITKOVÝ VEČER

V posledních letech se snaží mnoho vietnamských restaurací uskutečnit degustační večery. My jsme rádi, že jsme získali možnosti jim v tom pomoc. A aby vše nebylo jen jednorázové, rozhodli jsme si vytvořit soukromé zážitkové večery na základě vašich představ.

Vietnamská večeře
Přednáška o Vietnamu

PŘEDNÁŠKA O VIETNAMU

Ukážeme vám Vietnam tak, jak ji mnozí lidé ještě nezná. Povíme vám historky o tom, jak naše kamarádi poprvé ochutnali balut a trvalo jim dlouhou dobu, než získali odvahu a snědli to. Nebo jak jsme poprvé jeli na čtyřkolkách po písečných dunách a bylo to na zabití, i přesto nejlepší zážitek v našem životě!

Kontaktní formulář