Catering

catering

Co je Zase Rýže catering?

Zase Rýže catering je místo, kde můžete zažít autentickou gastronomii z Vietnamu. Je směle otevřené pro všechny, kteří mají rádi jídlo a nebojí se experimentovat. Vietnamská jídla Vám připravují mladí sympatičtí lidé, kteří leccos odkoukali od svých matek, a ty od svých. Dostává se k Vám jídlo v takové podobě, jakou ji známe od malička. Už jsme měli možnost jídlo přiblížit lidem na různých food festivalech anebo na kulturních akcích v Brně a okolí.

V rámci našeho gastro projektu jsme úspěšně uspořádali v Friends Bistru kurzy vaření a vietnamské degustační večery. Na objednávku jsme připravili workshopy vaření pro firemní konference v hotelech a penzionech. Poskytli jsme rozhovory deníkum českých novin a mohli jste se o nas dočíst i na internetu. V roce 2018 jsme organizovali kulturní festival Asie vzdálená a blízká na Zelném trhu v Brně. Mimo jiné jsme vydali kuchařku jménem “Víc než jen vietnamská kuchařka”.

Zkušený tým ze Zase Rýže catering Vám zajistí nevšední vietnamský gastro zážitek během pořádání rautů, večírků, seminářů, konferencí, společenských akcí či soukromých oslav. Naše služby jsme schopni připravit a dodat na Vámi vybraném místě s vlastním dovozem. Jsme si vědomi důležitých momentů soukromé i firemní akce a jsme Vám schopní zajistit prvotřídní cateringové služby. Kvalitní a čerstvé suroviny jsou u nás samozřejmostí.

Co pro vás můžeme připravit na cateringu?

  • autentické pokrmy z různých částí Vietnamu
  • vietnamské dezerty
  • vietnamský způsob přípravy kávy
  • kurz vietnamštiny (jednoduché fráze a rozdíly v intonaci slova)

Kliknutím na obrázek stáhnete Nabídkový katalog