Kurz vaření vietnamské kuchyně

Kurz vaření vietnamské kuchyně
2015

Od roku

208

Absolventů

Proč kurzy vaření od Zase Rýže?

Kurz vaření je místo, kde se naučíte uvařit vietnamské jídlo. Předáváme dále zkušenosti, které jsme se naučili od svých matek, již od roku 2015. V příjemné atmosféře a přátelském kolektivu se budete cítit jako doma. Zažijete stolování ve vietnamském stylu a co si uvaříte, si taky sníte a to co nesníte, tak si vezmete domu 🙂

Kde probíhají kurzy vaření?

Vybrat si můžete ze 2 kuchyň - od Bistro Prameniště nebo od kulinářské školy Kuliner Plus.

Bistro Prameniště má méně plotýnek, proto při vaření a přípravy pokrmů většinou rozdělujeme do dvojic. Přitom kulinářské studio od Kuliner plus má větší prostor a každý se naučí připravit sám na svém místě.

Jinak jsme otevření i pro Vaši kuchyni. Stačí nám napsat a vše se domluvíme.

Jaké typy kurzů vaření pořádáte?

V tomhle případě záleží na osobní domluvě, na Vašem rozpočtu a na úroveň profesionality kuchyně. Profesionalitou zde myslíme především, jestli chcete každý vařit na svém plotýnku nebo Vám stačí některé procesy dělat ve dvojici.

Kolik vycházejí tyto soukromé kurzy?

Rozpočet za celý kurz záleží na individuální domluvě. V ceně zahrnují suroviny potřebné na kurz, pronájem kuchyně a další služby spojené s průběhem akce.

Jaké jsou podmínky kurzu?

Máme jen jednoduché podmínky - děláme kurzy vaření pro maximálně 10 lidí a jestli si přejete kurz mimo Brno, tak musíte počítat i s financemi spojené s dopravou.

Jak vypadají vaše kurzy vaření?

Takhle 😉

 

Máte zájem o soukromý kurz? Napište nám!