Přednáška o Vietnamu

Přednáška o Vietnamu

"Vážená paní učitelko, milí spolužáci. Hlavní město Vietnamu je Hanoi, jeho rozloha činí...." taky jsme museli takovou prezentaci udělat.

Teď se na Vietnam už díváme z jiného pohledu. Z pohledu mladého Vietnamce druhé generace - naše oči jsou počeštilé, ale naše srdce pocházejí z této krásné země. Když jsme byli malí, tak jsme se neustále vraceli za rodinou. Teď stále hodně cestujeme, ale poznáváme Vietnam hlouběji.

Ukážeme vám Vietnam tak, jak ji mnozí lidé ještě nezná. Povíme vám historky o tom, jak naše kamarádi poprvé ochutnali balut a trvalo jim dlouhou dobu, než získali odvahu a snědli to. Nebo jak jsme poprvé jeli na čtyřkolkách po písečných dunách a bylo to na zabití, i přesto nejlepší zážitek v našem životě!

Tyto historky vám rádi povíme na přednáškách. Nebo jestli máte v plánu jet do Vietnamu, tak využijte tuto příležitost. Předáme vám rady, tipy a triky při cestování ve Vietnamu, popř. jakému jídlu vyhnout a jaké musíte určitě ochutnat. 🙂

Aktualizace: Před Vánocemi 2018 jsme měli možnost v Brně v kině Scale prezentovat před cca 400 lidmi, byli jsme nervózní, ale moc jsme se bavili! Proto nám nedělá potíže dát vám rady i v soukromí 😉

Takový byl náš Vietnam

V rámci firemní nebo soukromé akce vám můžeme ještě k tomu zařídit Zase Rýže catering, aby atmosféra byla autentičtější.

Jestli vás to zaujalo, napište nám a domluvíme se dalších detailech.