Kontakty

Napište nám zprávu

Rádi na ni odpovíme

Informace o zpracování osobních údajů podle nové právní úpravy (GDPR)

Vaše údaje nebudeme zpracovávat pro žádné další účely

Něco málo o Zaserýže.cz

Zaseryže je Vietnam na jednom místě a vietnamská kultura zde, v České republice. U nás nezjistíte jen památky nebo zajímavá místa ve Vietnamu, ale najdete tu všechna témata, která souvisí s Vietnamem – ať už o jídle nebo o cestování.

Tento projekt sice vznikl v roce 2016, ale jeho pravý příběh vznikl dřív. Vietnamci žijí v České republice už 40 let, ale vy o nich víte velmi málo a oni o vás. Teď už je načase to změnit.  Naším cílem bylo vytvořit si „můstek“ mezi vietnamskou komunitou a českou společností. Češi mají možnost poznat naši kulturu a my naopak.  Jsme si říkali, že nejlepší způsob, jak prezentovat naši kulturu, je přes jídlo! A tak vznikl Ô-Kén-Kô catering, kde jsme přes jídlo přiblížili lidem na různých food festivalech anebo na kulturních akcích v Brně a okolí. Více informací o Ô-Kén-Kô catering se dozvíte na tomto webu. Po roce zkušenosti jsme se rozhodli udělat něco víc, něco autentičtějšího, a tak jsme se rozhodli jet do Vietnamu a zjistit, co je pravá vietnamská kuchyně. Po skoro měsíci cestování jsme byli rozhodnuti, že založíme ZaseRýže. Proč se zrovna jmenujeme ZaseRýže? Protože vše, co jíme, je z rýží! Rýžový papír, rýže, rýžové nudle, rýžové „sladkosti“, doslova všechno je z rýží.

ZaseRýže je webová stránka, která poskytuje lidem zajímavé informace o jídle (např. vietnamské recepty, vietnamské bylinky), o cestování, jak si zařídit vízum do Vietnamu a mnoho dalších. Pod ZaseRýže spadá stále Ô-Kén-Kô catering, který nabízí cateringové  služby nebo kurzy vaření vietnamské kuchyně.

Sledujte nás dále i na sociálních sitích! Jsme Vietnam na jednom místě. Jsme ZaseRýže! 🙂

Partneři

Cestování do Vietnamu se vším všudy!

Exkurze do Malého Vietnamu v Praze!

Zô! Pivo, káva a vietnamské jídlo
Bayerova 10
Brno 60200

Vietnamská restaurace
Olomoucká 63, Brno

Bistro asijské kuchyně
Olympia Brno
U Dálnice 777